DPX60-24S12
Numărul produsului DigiKey
285-DPX60-24S12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DPX60-24S12
Descriere
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 60W
Descriere detaliată
DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 12V – – – 5A
Modele EDA/CAD
DPX60-24S12 Modele
Curent - Ieșire (Max)
5A
Putere (wați)
60W
Eficiență
85%
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
18V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
36V
Mărime/Dimensiune
4,92" L x 0,96" l x 2,27" Î (125,0mm x 24,5mm x 57,6mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V