DPX60-24S05
Numărul produsului DigiKey
285-DPX60-24S05-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DPX60-24S05
Descriere
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 60W
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 5V – – – 12A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DPX60-24S05 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 4
Producător
TDK-Lambda
Tensiune - Ieșire 5
Serie
Tensiune - Ieșire 6
Ambalaj
Vrac
Curent - Ieșire (Max)
12A
Stare piesă
Activ
Putere (wați)
60W
Tip intrare
DC
Aplicații
ITE (Comercial)
Număr de ieșiri
1
Eficiență
85%
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
18V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
36V
Mărime/Dimensiune
4,92" L x 0,96" l x 2,27" Î (125,0mm x 24,5mm x 57,6mm)
Tensiune - Ieșire 1
5V