DPX40-48WD12
Numărul produsului DigiKey
285-DPX40-48WD12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DPX40-48WD12
Descriere
DC/DC DIN RAIL SUPPLY +/-12V 40W
Descriere detaliată
DC Sursă de alimentare pe șină DIN 2 Ieșire 12V -12V – – 1,667A, 1,667A
Modele EDA/CAD
DPX40-48WD12 Modele
Curent - Ieșire (Max)
1,667A, 1,667A
Putere (wați)
40W
Număr de ieșiri
2
Eficiență
85%
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
18V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
75V
Mărime/Dimensiune
4,92" L x 0,96" l x 2,27" Î (125,0mm x 24,5mm x 57,6mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V