DPX40-24T0512
Numărul produsului DigiKey
285-DPX40-24T0512-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DPX40-24T0512
Descriere
DC/DC DIN RAIL SUP 5V +/-12V 40W
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
DC Sursă de alimentare pe șină DIN 3 Ieșire 5V 12V -12V – 6A, 400mA, 400mA
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DPX40-24T0512 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 4
Producător
TDK-Lambda
Tensiune - Ieșire 5
Serie
Tensiune - Ieșire 6
Ambalaj
Vrac
Curent - Ieșire (Max)
6A, 400mA, 400mA
Stare piesă
Activ
Putere (wați)
40W
Tip intrare
DC
Aplicații
ITE (Comercial)
Număr de ieșiri
3
Eficiență
85%
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
18V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
36V
Mărime/Dimensiune
4,92" L x 0,96" l x 2,27" Î (125,0mm x 24,5mm x 57,6mm)
Tensiune - Ieșire 1
5V
Agenție de aprobare
CE
Tensiune - Ieșire 2
12V