DPX15-24WS05
Numărul produsului DigiKey
285-DPX15-24WS05-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DPX15-24WS05
Descriere
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 15W
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 5V – – – 3A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DPX15-24WS05 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 4
Producător
TDK-Lambda
Tensiune - Ieșire 5
Serie
Tensiune - Ieșire 6
Ambalaj
Vrac
Curent - Ieșire (Max)
3A
Stare piesă
Activ
Putere (wați)
15W
Tip intrare
DC
Aplicații
ITE (Comercial)
Număr de ieșiri
1
Eficiență
85%
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
9,5V
Temperatură de funcționare
-40°C – 95°C
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
36V
Mărime/Dimensiune
4,92" L x 2,27" l x 0,97" Î (125,0mm x 57,6mm x 24,5mm)
Tensiune - Ieșire 1
5V