DPP480-24-3
Numărul produsului DigiKey
285-1935-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DPP480-24-3
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 20A
Modele EDA/CAD
DPP480-24-3 Modele
Curent - Ieșire (Max)
20A
Serie
Putere (wați)
480W
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
90%
Temperatură de funcționare
-40°C – 71°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
340 – 575V c.a. (trifazic)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Partajare sarcină
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,68" L x 5,91" l x 4,88" Î (118,9mm x 150,1mm x 124,0mm)