DPP480-24-1 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
TDK-Lambda
În stoc: 55
Fișă de date
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 20A
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
DPP480-24-1
Numărul produsului DigiKey
285-DPP480-24-1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DPP480-24-1
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
DPP480-24-1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
TDK-Lambda
Curent - Ieșire (Max)
20A
Serie
Putere (wați)
480W
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
89%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-10°C – 71°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 132V c.a., 176 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Partajare sarcină, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,57" L x 6,89" l x 4,92" Î (116,0mm x 175,0mm x 125,0mm)