DPP120-12-3
Numărul produsului DigiKey
285-1931-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DPP120-12-3
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 120W
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 12V – – – 10A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DPP120-12-3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
TDK-Lambda
Curent - Ieșire (Max)
10A
Serie
Putere (wați)
120W
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
87%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 71°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
340 – 575V c.a. (trifazic)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Partajare sarcină
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
4,68" L x 2,92" l x 4,88" Î (118,9mm x 74,2mm x 124,0mm)