CUS800M-24
Numărul produsului DigiKey
285-CUS800M-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS800M-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 802W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
CUS800M-24 Modele
Curent - Ieșire 1
33.4 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
94%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
6,71" L x 3,35" l x 1,67" Î (170,5mm x 85,0mm x 42,5mm)