CUS1000M-24
Numărul produsului DigiKey
285-CUS1000M-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS1000M-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 1001W
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
CUS1000M-24 Modele
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
41.7 A
Ambalaj
Cutie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Închis
Eficiență
95%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Ieșire standby, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
6,71" L x 3,35" l x 1,67" Î (170,5mm x 85,0mm x 42,5mm)