CUS150M-24/U
Numărul produsului DigiKey
285-CUS150M-24/U-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS150M-24/U
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
CUS150M-24/U Modele
Curent - Ieșire 1
6.25 A
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
94%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,57" L x 2,52" l x 1,52" Î (116,0mm x 64,0mm x 38,5mm)