CUS150M-24/A
Numărul produsului DigiKey
285-CUS150M-24/A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS150M-24/A
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
CUS150M-24/A Modele
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
6.25 A
Ambalaj
Cutie
Eficiență
94%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,57" L x 2,52" l x 1,57" Î (116,0mm x 64,0mm x 39,7mm)