CCG30-24-03S
Numărul produsului DigiKey
285-CCG30-24-03S-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CCG30-24-03S
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3V 30W
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3V – – 7A 9V - 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CCG30-24-03S Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
30 W
Prod.
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Tub
Caracteristici
Ieșire reglabilă, activare/dezactivare de la distanță, OCP
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip
Modul izolat
Eficiență
86%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Pachet/cutie
Modul 6-DIP
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
1,00" L x 1,00" l x 0,39" Î (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Tensiune - Ieșire 1
Funcții de control
Activare, Activ scăzut
Tensiune - Ieșire 2
Agenție de aprobare
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Tensiune - Ieșire 3
Număr standard
Curent - Ieșire (Max)
7A