CCG30-24-05S
Numărul produsului DigiKey
285-CCG30-24-05S-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CCG30-24-05S
Descriere
DC DC CONVERTER 5V 30W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 5V – – 6A 9V - 36V Intrare
Modele EDA/CAD
CCG30-24-05S Modele
Putere (wați)
30 W
Prod.
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Ambalaj
Tavă
Caracteristici
Ieșire reglabilă, activare/dezactivare de la distanță, OCP
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Eficiență
89%
Număr de ieșiri
1
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
1,00" L x 1,00" l x 0,39" Î (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Curent - Ieșire (Max)
6A