CCG15-48-12S
Numărul produsului DigiKey
285-CCG15-48-12S-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CCG15-48-12S
Descriere
DC DC CONVERTER 12V 15W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – 1,3A 18V - 76V Intrare
Modele EDA/CAD
CCG15-48-12S Modele
Putere (wați)
15 W
Prod.
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Caracteristici
Ieșire reglabilă, activare/dezactivare de la distanță, OCP
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Eficiență
88%
Număr de ieșiri
1
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tensiune - Intrare (Max)
76V
Mărime/Dimensiune
1,00" L x 1,00" l x 0,39" Î (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Curent - Ieșire (Max)
1,3A