CCG10-12-05SR
Numărul produsului DigiKey
285-CCG10-12-05SR-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CCG10-12-05SR
Descriere
DC DC CONVERTER 5V 10W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 5V – – – 2A 4,5V - 18V Intrare
Modele EDA/CAD
CCG10-12-05SR Modele
Putere (wați)
10 W
Prod.
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Caracteristici
Ieșire reglabilă, activare/dezactivare de la distanță, OCP
Temperatură de funcționare
-40°C – 90°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
90%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Min)
4,5V
Pachet/cutie
Modul 6-SMD
Tensiune - Intrare (Max)
18V
Mărime/Dimensiune
0,75" L x 0,49" l x 0,46" Î (19,0mm x 12,4mm x 11,8mm)
Tensiune - Ieșire 1
Pachet dispozitiv furnizor
Activare, Activ scăzut
Tensiune - Ieșire 3
Agenție de aprobare
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Tensiune - Ieșire 4
Număr standard
Curent - Ieșire (Max)
2A