CCG10-12-05SF
Numărul produsului DigiKey
285-CCG10-12-05SF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CCG10-12-05SF
Descriere
DC DC CONVERTER 5V 10W
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 5V – – – 2A 4,5V - 18V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CCG10-12-05SF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
10 W
Prod.
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Tavă
Caracteristici
Ieșire reglabilă, activare/dezactivare de la distanță, OCP
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 90°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tip
Modul izolat
Eficiență
90%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
4,5V
Pachet/cutie
Modul 6-DIP
Tensiune - Intrare (Max)
18V
Mărime/Dimensiune
0,75" L x 0,49" l x 0,45" Î (19,0mm x 12,4mm x 11,5mm)
Tensiune - Ieșire 1
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Ieșire 2
Funcții de control
Activare, Activ scăzut
Tensiune - Ieșire 3
Agenție de aprobare
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Tensiune - Ieșire 4
Număr standard
Curent - Ieșire (Max)
2A