FXUB85.07.0150C
Numărul produsului DigiKey
931-FXUB85.07.0150C-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FXUB85.07.0150C
Descriere
ULTRA WIDE BAND FLEX ANTENNA 600
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
788,5MHz, 1,4725GHz, 1,955GHz, 2,495GHz, 4,15GHz, 5,5375GHz, 6,525GHz 3G, 4G, 5G, LTE Legătură plată Antenă RF 617MHz – 960MHz, 1,427GHz – 1,518GHz, 1,71GHz – 2,2GHz, 2,3GHz – 2,69GHz, 3,3GHz – 5GHz, 5,15GHz – 5,925GHz, 5,925GHz – 7,125GHz 2,1dBi, 2,4dBi, 1,9dBi, 1,8dBi, 5,3dBi, 5,6dBi, 4,5dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Adeziv
Categorie
VSWR
Producător
Taoglas Limited
Pierdere la retur
-6dB, -7dB, -8dB, -11dB, -15dB
Serie
Amplificare
2,1dBi, 2,4dBi, 1,9dBi, 1,8dBi, 5,3dBi, 5,6dBi, 4,5dBi
Ambalaj
Vrac
Putere - Max
5 W
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Cablu - 150mm
Familie/Standard RF
Celular, Wi-Fi
Terminație
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Grup frecvență
Bandă lată
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
788,5MHz, 1,4725GHz, 1,955GHz, 2,495GHz, 4,15GHz, 5,5375GHz, 6,525GHz
Tip montare
Adeziv
Interval de frecvență
617MHz – 960MHz, 1,427GHz – 1,518GHz, 1,71GHz – 2,2GHz, 2,3GHz – 2,69GHz, 3,3GHz – 5GHz, 5,15GHz – 5,925GHz, 5,925GHz – 7,125GHz
Înălțime (Max)
0,012" (0,30mm)