FXUB64.18.0150A
Numărul produsului DigiKey
931-FXUB64.18.0150A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FXUB64.18.0150A
Descriere
GPS/GALILEO & 2.4GHZ MULTI-BAND
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
788,5MHz, 1,575GHz, 1,85GHz, 1,9625GHz, 2,45GHz, 2,595GHz LTE Legătură plată Antenă RF 617MHz – 960MHz, 1,71GHz – 1,99GHz, 1,755GHz – 2,17GHz, 2,4GHz – 2,5GHz, 2,5GHz – 2,69GHz 3,5dBi, 4,5dBi, 6dBi, 6dBi, 3,7dBi, 2,3dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Adeziv
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FXUB64.18.0150A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Pierdere la retur
4dB, -7dB, -10dB, -10dB, -5dB, -4dB
Producător
Taoglas Limited
Amplificare
3,5dBi, 4,5dBi, 6dBi, 6dBi, 3,7dBi, 2,3dBi
Ambalaj
Pungă
Putere - Max
50 W
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Cablu - 150mm
Familie/Standard RF
Celular
Terminație
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Grup frecvență
Bandă lată
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
788,5MHz, 1,575GHz, 1,85GHz, 1,9625GHz, 2,45GHz, 2,595GHz
Tip montare
Adeziv
Interval de frecvență
617MHz – 960MHz, 1,71GHz – 1,99GHz, 1,755GHz – 2,17GHz, 2,4GHz – 2,5GHz, 2,5GHz – 2,69GHz
Înălțime (Max)
0,008" (0,20mm)