RAHVX470M1GDC8002 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Rubycon
În stoc: 3.763
Fișă de date
Echivalente parametric
Nichicon
În stoc: 0
Fișă de date
Chemi-Con
În stoc: 241
Chemi-Con
În stoc: 240
47 µF 35 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 60mOhm 2000 ore la 135°C
RAHVX470M1GDC8002
Numărul produsului DigiKey
587-RAHVX470M1GDC8002TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
RAHVX470M1GDC8002
Descriere
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 35V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
36 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
RAHVX470M1GDC8002 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
AEC-Q200
Producător
Taiyo Yuden
Aplicații
Automobile
Serie
Caracteristici
Anti-vibrații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
90 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
900 mA @ 100 kHz
Tip
Hibrid
Spațiu între derivații
Capacitanță
47 µF
Mărime/Dimensiune
0,248" diam. (6,30mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,240" (6,10mm)
Tensiune - Nominală
35 V
Suprafață montaj la suprafață
0,260" L x 0,260" l (6,60mm x 6,60mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60mOhm
Tip montare
Montare pe suprafață
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 135°C
Pachet/cutie
Radial, Încapsulat – SMD
Temperatură de funcționare
-55°C – 135°C