NRS5024T100MMGJ
Numărul produsului DigiKey
587-6099-2-ND - Bandă și mosor (TR)
587-6099-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
587-6099-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NRS5024T100MMGJ
Descriere
FIXED IND 10UH 1.2A 125 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µH Semi-ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 1.2 A Max. 125mOhm Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NRS5024T100MMGJ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 125mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
21MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-25°C – 120°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,193" L x 0,193" l (4,90mm x 4,90mm)
Curent - Saturație (Isat)
1,7A
Înălțime - Montat (Max)
0,094" (2,40mm)