LSXND5050WDL100MMG
Numărul produsului DigiKey
587-LSXND5050WDL100MMGTR-ND - Bandă și mosor (TR)
587-LSXND5050WDL100MMGCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
587-LSXND5050WDL100MMGDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LSXND5050WDL100MMG
Descriere
FIXED IND 10UH 1.2A 150 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µH Semi-ecranat Bobinat Inductor 1.2 A Max. 150mOhm Non-standard –
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 150mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
21MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-25°C – 125°C
Tip
Bobinat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
1,7A
Mărime/Dimensiune
0,193" L x 0,193" l (4,90mm x 4,90mm)
Ecranare
Semi-ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,094" (2,40mm)