NRS5024T100MMGJ | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | NRS5024T100MMGJ |
Descriere | FIXED IND 10UH 1.2A 125 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 8 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 10 µH Semi-ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 1.2 A Max. 125mOhm Non-standard |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | NRS5024T100MMGJ Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 125mOhm |
Prod. | Q la frecvență – |
Serie | Frecvență - Auto-rezonanță 21MHz |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -25°C – 120°C |
Tip Miez cu tambur, înfășurat | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez | Tip montare Montare pe suprafață |
Inductanță | Pachet/cutie Non-standard |
Toleranță ±20% | Pachet dispozitiv furnizor – |
Valoare nominală curent (Amp) | Mărime/Dimensiune 0,193" L x 0,193" l (4,90mm x 4,90mm) |
Curent - Saturație (Isat) 1,7A | Înălțime - Montat (Max) 0,094" (2,40mm) |