FBMH1608HM151-T
Numărul produsului DigiKey
587-1740-2-ND - Bandă și mosor (TR)
587-1740-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
587-1740-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FBMH1608HM151-T
Descriere
FERRITE BEAD 150 OHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
150 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 2,1A 50mOhm
Modele EDA/CAD
FBMH1608HM151-T Modele
Valoare nominală curent (Max)
2,1A
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
50mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,035" (0,90mm)
Impedanță la frecvență
150 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)