Z0603C151BPWZT
Numărul produsului DigiKey
399-Z0603C151BPWZTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-Z0603C151BPWZTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
Z0603C151BPWZT
Descriere
FERRITE BEAD 150 OHM 0603 1LN
Referință client
Descriere detaliată
150 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 2A 50mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
Z0603C151BPWZT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
50mOhm
Producător
KEMET
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Stare piesă
Inactual
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Linie alimentare
Înălțime (Max)
0,035" (0,90mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Impedanță la frecvență
150 Ohms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
2A