FBMH1608HL600-T
Numărul produsului DigiKey
587-1736-2-ND - Bandă și mosor (TR)
587-1736-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
587-1736-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FBMH1608HL600-T
Descriere
FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
60 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 2,1A 45mOhm
Modele EDA/CAD
FBMH1608HL600-T Modele
Valoare nominală curent (Max)
2,1A
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
45mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,035" (0,90mm)
Impedanță la frecvență
60 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)