HCB 1608KF-600T30
Numărul produsului DigiKey
4816-HCB1608KF-600T30TR-ND - Bandă și mosor (TR)
4816-HCB1608KF-600T30CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4816-HCB1608KF-600T30DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCB 1608KF-600T30
Descriere
FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
60 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 3A 40mOhm
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
40mOhm
Producător
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Linie alimentare
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Impedanță la frecvență
60 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
3A