TG-A6200-25-25-1.0
Numărul produsului DigiKey
1168-TG-A6200-25-25-1.0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TG-A6200-25-25-1.0
Descriere
THERM PAD 25MMX25MM BLUE
Descriere detaliată
Plăcuță termică Albastru 25,00mm x 25,00mm Pătrat Adeziv – ambele părți
Categorie
Material
Silicon
Ambalaj
Cutie
Conductivitate termică
6,2W/m-K
Contur
25,00mm x 25,00mm
Temperatură depozitare/refrigerare
Grosime
0,0394" (1,000mm)