TG-A6200-20-20-1.0
Numărul produsului DigiKey
1168-TG-A6200-20-20-1.0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TG-A6200-20-20-1.0
Descriere
THERM PAD 20MMX20MM BLUE
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Plăcuță termică Albastru 20,00mm x 20,00mm Pătrat Adeziv – ambele părți
Categorie
Adeziv
Adeziv – ambele părți
Producător
t-Global Technology
Căptușeală, suport
Serie
Culoare
Albastru
Ambalaj
Vrac
Rezistivitate termică
Stare piesă
Activ
Conductivitate termică
6,2W/m-K
Utilizare
Multi
Durată de depozitare
24 luni
Tip
Plăcuță, Foaie
Început durată de depozitare
Formă
Pătrat
Temperatură depozitare/refrigerare
Contur
20,00mm x 20,00mm
Depozit DigiKey
Grosime
0,0394" (1,000mm)