35RAPC4BH3
Numărul produsului DigiKey
SC1464-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
35RAPC4BH3
Descriere
CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3,50mm (0,141", 1/8", Mufă mini) – căști Conector Jack telefon Stereo (3 conductori, TRS) Conector Aliaj de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
35RAPC4BH3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Piesă de montare, Mecanism de blocare filet
Prod.
Culoare izolație
Serie
Temperatură de funcționare
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Nominală
Stare piesă
Activ
Lungime/adâncime de conectare
Tip conector
Conector Jack telefon
Material contact - Placare
Argintiu
Gen
Element tip mamă
Material corp
Alamă
Linii de semnal
Stereo (3 conductori, TRS)
Culoare corp
Argintiu, Negru
Diametru de conectare recunoscut în industrie
Include
2 buc. - 1 conector, 1 piuliță
Diametru real
0,142" (3,60mm)