ANT-STUB-433SM
Numărul produsului DigiKey
ANT-STUB-433SM-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ANT-STUB-433SM
Descriere
RF ANT 433MHZ WHIP STR SMA 48MM
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
433MHz – Scripete, Drept Antenă RF – 0dBi Element tip tată SMA Suport conector
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
VSWR
2
Producător
RF Solutions
Pierdere la retur
-20,1dB
Ambalaj
Vrac
Amplificare
0dBi
Terminație
Element tip tată SMA
Grup frecvență
UHF (300MHz – 1GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
433MHz
Tip montare
Suport conector
Interval de frecvență
Înălțime (Max)
1,894" (48,12mm)