MF35101V1-1000U-A99
MF35101V1-1000U-A99
Sunon Customized Fans
MF35101V1-1000U-A99
Numărul produsului DigiKey
259-2049-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MF35101V1-1000U-A99
Descriere
FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 35mm L x 35mm Î Vapo-Bearing™ 7,2CFM (0,202m³/min) 2 conductori de sârmă
Modele EDA/CAD
MF35101V1-1000U-A99 Modele
Putere (wați)
720 mW
Terminație
2 conductori de sârmă
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 35mm L x 35mm Î
Greutate
0,024lb (10,89g)
Lățime
10,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,060A
Flux de aer
7,2CFM (0,202m³/min)
Interval de tensiune
6 – 13,8V c.c.
Presiune statică
0,220inH2O (55,0Pa)
Durată de funcționare la temp.
70000h la 40°C