MF30101V1-1000U-A99
Numărul produsului DigiKey
MF30101V1-1000U-A99-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MF30101V1-1000U-A99
Descriere
FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 30mm L x 30mm Î Vapo-Bearing™ 5,5CFM (0,154m³/min) 2 conductori de sârmă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MF30101V1-1000U-A99 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
660 mW
Prod.
RPM
Serie
Terminație
2 conductori de sârmă
Ambalaj
Vrac
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
cURus, TUV
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 30mm L x 30mm Î
Greutate
0,018lb (8,16g)
Lățime
10,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,055A
Flux de aer
5,5CFM (0,154m³/min)
Interval de tensiune
6 – 13,8V c.c.
Presiune statică
0,250inH2O (62,3Pa)
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip lagăr
Vapo-Bearing™
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip ventilator
Durată de funcționare la temp.
70000h la 40°C