MF30101V1-1000U-G99
Numărul produsului DigiKey
259-2046-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MF30101V1-1000U-G99
Descriere
FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 30mm L x 30mm Î Vapo-Bearing™ 5,5CFM (0,154m³/min) 3 conductori de sârmă
Modele EDA/CAD
MF30101V1-1000U-G99 Modele
Putere (wați)
660 mW
Terminație
3 conductori de sârmă
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 30mm L x 30mm Î
Greutate
0,018lb (8,16g)
Lățime
10,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,055A
Flux de aer
5,5CFM (0,154m³/min)
Interval de tensiune
6 – 13,8V c.c.
Presiune statică
0,250inH2O (62,3Pa)
Durată de funcționare la temp.
70000h la 40°C