PRPC040SACN-RC
Numărul produsului DigiKey
S1131EC-40-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PRPC040SACN-RC
Descriere
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 40 position 0,100" (2,54mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PRPC040SACN-RC Modele
Atributele produsului
Înălțime izolație
0,098" (2,50mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Valoare nominală curent (Amp)
3A per contact
Lungime contact - Conectare
0,230" (5,84mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,320" (8,13mm)
Număr produs de bază
Lungime de contact generală
0,648" (16,47mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 14.206
Verificați stoc primit suplimentar
Lungime alternativă
CONN HEADER VERT 39POS 2.54MM
În stoc: 0
CONN HEADER VERT 38POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 37POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM