PRPC035SACN-RC
Numărul produsului DigiKey
S1131EC-35-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PRPC035SACN-RC
Descriere
CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 35 position 0,100" (2,54mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PRPC035SACN-RC Modele
Atributele produsului
Înălțime izolație
0,098" (2,50mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Valoare nominală curent (Amp)
3A per contact
Lungime contact - Conectare
0,230" (5,84mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,320" (8,13mm)
Număr produs de bază
Lungime de contact generală
0,648" (16,47mm)
Lungime alternativă
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
În stoc: 14206
CONN HEADER VERT 39POS 2.54MM
În stoc: 0
CONN HEADER VERT 38POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 37POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM