PRPC012SBAN-M71RC
Numărul produsului DigiKey
S1111EC-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PRPC012SBAN-M71RC
Descriere
CONN HEADER R/A 12POS 2.54MM
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns, Unghi drept 12 position 0,100" (2,54mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PRPC012SBAN-M71RC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Înălțime izolație
0,098" (2,50mm)
Prod.
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Vrac
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
Flash
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Auriu
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Alamă
Pas - Conectare
Material izolație
Polibutilen tereftalat (PBT)
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Neînvelit
Valoare nominală curent (Amp)
3A per contact
Tip montare
Valoare nominală tensiune
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
Flash
Lungime contact - Conectare
0,230" (5,84mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,120" (3,05mm)
Număr produs de bază
Lungime de contact generală
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
În stoc: 2.694
Verificați stoc primit suplimentar
Articol cu valoare adăugată
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Lungime alternativă
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
În stoc: 365
CONN HEADER R/A 39POS 2.54MM
În stoc: 0
CONN HEADER R/A 38POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 37POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM