PRPC036SBAN-M71RC
Numărul produsului DigiKey
S1111EC-36-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PRPC036SBAN-M71RC
Descriere
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns, Unghi drept 36 position 0,100" (2,54mm)
Înălțime izolație
0,098" (2,50mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Valoare nominală curent (Amp)
3A per contact
Lungime contact - Conectare
0,230" (5,84mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,120" (3,05mm)
Lungime alternativă
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
În stoc: 365
CONN HEADER R/A 39POS 2.54MM
În stoc: 0
CONN HEADER R/A 38POS 2.54MM
În stoc: 0
CONN HEADER R/A 37POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 35POS 2.54MM