STS10DN3LH5
Numărul produsului DigiKey
497-10011-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-10011-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-10011-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STS10DN3LH5
Descriere
MOSFET 2N-CH 30V 10A 8SOIC
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 30V 10A 2,5W Montare pe suprafață 8-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STS10DN3LH5 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
21mOhm la 5A, 10V
Producător
STMicroelectronics
Vgs(th) (Max) la Id
1V la 250µA
Serie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
4,6nC la 5V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
475pF la 25V
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Putere - Max
2,5W
Tehnologie
MOSFET (oxid metalic)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Configurație
Canal 2 N (dublu)
Tip montare
Montare pe suprafață
Caracteristică FET
Poartă logică
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
30V
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10A