STPST1H100ZF
Numărul produsului DigiKey
497-STPST1H100ZFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
497-STPST1H100ZFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-STPST1H100ZFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPST1H100ZF
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123F
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 1A Montare pe suprafață SOD-123F
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
1.7 µA @ 100 V
Serie
Capacitanță la Vr, F
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123F
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
725 mV @ 1 A