STPS8L30B-TR
Numărul produsului DigiKey
497-3222-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-3222-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-3222-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS8L30B-TR
Descriere
DIODE SCHOTTKY 30V 8A DPAK
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 30 V 8A Montare pe suprafață DPAK
Modele EDA/CAD
STPS8L30B-TR Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 mA @ 30 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
DPAK
Curent - Mediu rectificat (Io)
8A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
490 mV @ 8 A