STPS5H100SF
Numărul produsului DigiKey
497-18304-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-18304-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-18304-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS5H100SF
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 5A TO277A
Descriere detaliată
Diodă 100 V 5A Montare pe suprafață TO-277A (SMPC)
Modele EDA/CAD
STPS5H100SF Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
8 µA @ 100 V
Serie
Pachet dispozitiv furnizor
TO-277A (SMPC)
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C (max.)
Curent - Mediu rectificat (Io)
5A