SLD5S36A
Numărul produsului DigiKey
18-SLD5S36ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-SLD5S36ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
18-SLD5S36ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SLD5S36A
Descriere
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMTO-263
Descriere detaliată
58,1V Clemă 62A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMTO-263
Categorie
Putere - Impuls maxim
3600W (3,6kW)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
36V
Tensiune - Străpungere (Min)
40V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
58,1V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
62A