STPS3L60U
Numărul produsului DigiKey
497-6584-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-6584-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-6584-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS3L60U
Descriere
DIODE SCHOTTKY 60V 3A SMB
Descriere detaliată
Diodă 60 V 3A Montare pe suprafață SMB
Modele EDA/CAD
STPS3L60U Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
150 µA @ 60 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
60 V
Pachet dispozitiv furnizor
SMB
Curent - Mediu rectificat (Io)
3A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
620 mV @ 3 A