STPS3150RL
Numărul produsului DigiKey
497-3216-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-3216-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS3150RL
Descriere
DIODE SCHOTTKY 150V 3A DO201AD
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 150 V 3A Orificiu străpuns DO-201AD
Modele EDA/CAD
STPS3150RL Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
2 µA @ 150 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Inactual
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
150 V
Pachet dispozitiv furnizor
DO-201AD
Curent - Mediu rectificat (Io)
3A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
820 mV @ 3 A