STPS3170AF
Numărul produsului DigiKey
497-15318-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-15318-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-15318-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS3170AF
Descriere
DIODE SCHOTTKY 170V 3A SMAFLAT
Descriere detaliată
Diodă 170 V 3A Montare pe suprafață SMAflat
Modele EDA/CAD
STPS3170AF Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
4 µA @ 170 V
Serie
Capacitanță la Vr, F
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
SMAflat
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
170 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-40°C – 175°C
Curent - Mediu rectificat (Io)
3A
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
820 mV @ 3 A