STPS2150A
Numărul produsului DigiKey
497-2467-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-2467-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-2467-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS2150A
Descriere
DIODE SCHOTTKY 150V 2A DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 150 V 2A Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Modele EDA/CAD
STPS2150A Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
1.5 µA @ 150 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
150 V
Pachet dispozitiv furnizor
DO-214AC (SMA)
Curent - Mediu rectificat (Io)
2A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
820 mV @ 2 A