STPS1L40ZF
Numărul produsului DigiKey
497-16916-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-16916-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-16916-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS1L40ZF
Descriere
DIODE SCHOTTKY 40V 1A SOD123F
Descriere detaliată
Diodă 40 V 1A Montare pe suprafață SOD-123F
Modele EDA/CAD
STPS1L40ZF Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
35 µA @ 40 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
40 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123F
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-40°C – 175°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
500 mV @ 1 A