STPS1L40ZFY | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | STPS1L40ZFY |
Descriere | DIODE SCHOTTKY 40V 1A SOD123F |
Termen de livrare standard al producătorului | 15 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă 40 V 1A Montare pe suprafață SOD-123F |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | STPS1L40ZFY Modele |
Categorie | Curent - Scurgere inversă la Vr 35 µA @ 40 V |
Prod. | Capacitanță la Vr, F – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Grad Automobile |
Stare piesă Activ | Calificare AEC-Q101 |
Tehnologie | Tip montare |
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max) 40 V | Pachet/cutie |
Curent - Mediu rectificat (Io) 1A | Pachet dispozitiv furnizor SOD-123F |
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 500 mV @ 1 A | Temperatură de funcționare - Joncțiune -40°C – 150°C |
Viteză Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io) | Număr produs de bază |