STPS10L25D
Numărul produsului DigiKey
497-2738-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS10L25D
Descriere
DIODE SCHOTTKY 25V 10A TO220AC
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 25 V 10A Orificiu străpuns TO-220AC
Modele EDA/CAD
STPS10L25D Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
800 µA @ 25 V
Ambalaj
Tub
Capacitanță la Vr, F
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
25 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220AC
Curent - Mediu rectificat (Io)
10A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
460 mV @ 10 A